April 2024.

De warmte, de band tussen de deelnemers en de begeleiding, evenals de combinatie van de ceremonies en de reflectiegesprekken, waren prachtig. De reis die ik heb ervaren, is er een die ik me niet had kunnen voorstellen. Het begeleiden met de verantwoordelijkheid die erbij komt, moet in je natuur zitten. Ik voelde me zo veilig, vrij en comfortabel bij jullie allemaal.

Carlijn, ik heb je al gezegd, jouw kalmte, directheid, openheid, kennis, scherpte en warmte, dank je wel. Het maakte dat ik me volledig kon overgeven aan het proces.

Mijn reis: Wanneer je geen idee hebt wat je kunt verwachten, is het overweldigend wanneer je na een ‘teleurstellende’ eerste ronde drinken helemaal ‘in het diepe wordt gegooid’. Maar de plantenspirit geeft je wat je nodig hebt. En dat is prachtig, hoewel intens. Ik beschouwde mezelf altijd als een nuchtere vent, enigszins sceptisch over spiritualiteit en alles wat daarbij komt kijken. Maar ik denk dat de keuze om een jaar geleden voor mezelf te kiezen me emotioneler, vrijer en opener heeft gemaakt.
Ik ben ongelooflijk blij met de hele ervaring en alles wat erbij kwam. Dat betekent dat ik zal terugkomen. Groet, Tom

Aanmelden ceremonie

Vul hier je gegevens in voor deelname aan een plant spirit proces of psilocybine dan zal ik zo spoedig mogelijk contact met je opnemen. 

Aanmeldformulier